Меню Закрити

Блог

Вчені довели неефективність кімнатних рослин для поліпшення якості повітря приміщень

Вчені довели неефективність кімнатних рослин для поліпшення якості повітря приміщень

Вчені довели неефективність кімнатних рослин для поліпшення якості повітря приміщень

Американські вчені заявили, що кімнатні рослини досить погано справляються з очищенням повітря в приміщенні. Статтю дослідників опублікували в Journal of Exposure Science and Environmental Epidemiology.

Вчені пояснили, як перевіряється ефективність очищення повітря рослинами. Горщик з рослиною ставлять в запаяну ємність з кубометром повітря. Потім в неї вводять певну речовину та стежать за її концентрацією. Рослини продемонстрували здатність видаляти летючі органічні сполуки (ЛОС), що перебувають у повітрі, в невеликих запечатаних камерах протягом багатогодинних проміжків часу.

Майбутні експерименти повинні змістити фокус від здатності кімнатних рослин пасивно очищувати повітря в приміщенні до вивчення механізмів поглинання ЛОС й альтернативних технологій біофільтрації.

Проаналізувавши дані таких експериментів, вчені прийшли до висновку, що кімнатні рослини дуже слабо допомагають в очищенні повітря в приміщенні. Щоб їх ефект зрівнявся з ефектом від вентиляції, знадобиться сотня квіток на один квадратний метр.

Пропонуємо прочитати: Природна вентиляція повітря для зеленого будівництва

Отже, важливо правильно реалізовувати природну вентиляцію приміщення для циркуляції та очистки повітря.

Компанія “Вент Проект” розробить проект з використанням природної вентиляції, який дозволить Вам зменшити енергоспоживання, витрати при будівництві та експлуатаційні витрати. Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію.
Вчені довели неефективність кімнатних рослин для поліпшення якості повітря приміщень +38067-656-7101, +38063-498-3531

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *