Меню Закрити

ПРОЕКТ ВЕНТИЛЯЦІЇ БУДИНКУ

Життя у приватному будинку буде більш комфортним, якщо проект вентиляції Вашого дома створений компетентним спеціалістом  та встановлено якісне вентиляційне обладнання. Відповідальний підхід до вирішення даного завдання позбавить не тільки від подальших проблем, а й від фінансових витрат на перебудову та ремонт житла.

Який підхід використовувати – чи варто звертатися до професіональних проектувальників або можна обійтися власними силами в проектуванні інженерних систем?

Безумовно, робоча модель проектування передбачає необхідність компетентності та досвіду роботи в сфері проектування та інженерії, а тому професійні знання виходять на перший план у вирішенні вентиляційних задач. Читайте вимоги до вентиляції тут.

Функції системи вентиляції

Чому взагалі важлива вентиляція в приватному будинку? Відсутність свіжого повітря в приміщенні впливає і на якість, і на тривалість життя. Численні захворювання можуть з’явитися через відсутність належного обсягу кисню, а випаровування від будівельних матеріалів, незалежно від рівня їх екологічної безпеки, після ремонтних робіт впливають на самопочуття.

Стандартний варіант системи з шахтою – це не просто застаріла технологія облаштування кондиціонування в житловому будинку, а ще й наслідки використання такої системи шкідливі для здоров’я людей, що живуть в такому приміщені. Тому ми не рекомендуємо нашим клієнтам цей варіант. Найбільш оптимальною буде припливно-витяжна система вентиляції. Ми також рекомендуємо установку рекуператора для економії на опаленні.

Вентиляція в кожну кімнату

Обладнання для вентиляції приміщень існує на західному ринку більше двох десятків років, українські споживачі тільки починають встановлювати прилади для поліпшення атмосфери в своїх оселях і якісного провітрювання приміщень. Для кожної кімнати існують окремі вимоги та задачі системи вентиляції. Погодьтесь, є різниця між спальнею та кухнею. Яка? Тоді читайте далі.

Проект вентиляції будинку

  • В санітарних приміщеннях існує загроза виникнення грибка та цвілі як наслідок підвищеної вологості.
  • У кухні головна задача позбавитись запаху, який виникає при приготуванні їжі, та забезпечити усунення гарячої пари, оксидів вуглецю та інших шкідливих речовин, що виділяються при горінні газових конфорок.
  • Спальня найголовніше місце в домі, де людина проводить не менше 8 годин на добу та близько чверті свого життя. Під час сну виділяється вуглекислий газ, його вміст в погано провітреному приміщенні може в 20 разів перевищувати допустиму норму. Тому важливо засинати в приміщенні, де запезпечене провітрювання та оптимальна для організму температура +18 ,  +19С.

Ми допоможемо вирішити задачу як в окремому приміщенні, так і спроектувати комплексну вентиляційну систему для Вашого житла.

Проект вентиляції приватного будинку

Під час проектування та монтажу системи вентиляції ми пропонуємо замовнику гнучке рішення, яке враховує особливості приміщень, бюджет, необхідність та можливість комбінування типів вентиляційних систем, оскільки кожна система має свої переваги.

вентиляція приватного будинкуСистема вентиляції. Здійснюється за рахунок руху повітряних мас усередині приміщення природним або механічним шляхом. Природна вентиляція можлива завдяки вікнам (найбільш високим цей показник залишається у дерев’яних вікон). Механічна система встановлюється як допоміжна, або основна при відсутності прямого доступу до свіжого повітря. Здійснюється за допомогою вентиляторів, припливних систем чи припливно-витяжних систем. Витяжна система вентиляції. Планування складається заздалегідь, перед початком будівництва. Шахти та канали для вентиляції розміщують в стінах будівель або в якості приставних конструкцій. Використовується природна витяжка, механічна витяжка, повітроводи, рекуператор повітря. Також читайте в нашому блозі Вентиляція приміщень – відповіді на запитання та міфи

Результат нашої роботи – свіже повітря та приємний клімат в домі! Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію.

ПРОЕКТ ВЕНТИЛЯЦІЇ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ +38067-656-7101, +38063-498-3531