Меню Закрити

Блог

Мікроклімат проти ГРВІ та грипу

Мікроклімат проти ГРВІ та грипу

Захист і профілактика ГРВІ та грипу завжди залишається актуальною темою. Тим більше, на початку весни під час піку распіраторно-вірусних інфекцій. Нова коронавірусна інфекція COVID-19 і грип мають схожу клінічну картину – в обох випадках розвивається респіраторне захворювання, яке може мати як легку, так і важку форму. Тому головне дотримуватися основних правил:

! Частіше мийте руки з милом. Користуватись антисептиком можна, та коли очистити руки потрібно, а змоги зробити це водою з милом нема.

! Якомога рідше відвідуйте людні місця, дотримуйтеся дистанції.

! Забезпечте вентиляцію та оптимальну вологість у приміщеннях, де Ви часто знаходитесь.

Навіть під час карантину багатьом доведеться працювати у приміщенні офісу чи на виробництві. Якщо поверхні ми можемо дезінфікувати антисептиками, як очистити повітря?

Обсяг повітрообміну повинен бути як мінімум нормативним – на одну людину 30 м3/год або більше.

Витяжки не можуть забезпечити повну очистку повітря. Пластикові вікна в режимі провітрювання не дають стільки свіжого повітря. Тримати вікна та двері широко відкритими, забезпечивши приплив та витяжку повітря, ще й при цьому, не створюючи дискомфортний протяг – проблематично. Тож потрібна дієва система вентиляції, яка зможе виконувати регулярну зміну повітря в будівлі.

Слід пам’ятати й про вологість повітря. Ряд досліджень підтверджує, що в сухому повітрі, наприклад вірус грипу, почувається краще, ніж у вологому. В рамках одного з досліджень вчені спостерігали в лабораторних умовах за поширенням грипу у морських свинок. У більш вологому повітрі епідемія насилу набирала хід, в той час як в більш сухих умовах вірус поширювався блискавично.

Забезпечте безпечний робочий простір, подбайте про мікроклімат вдома та будьте здорові! Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію щодо вентиляції та мікроклімату Вашого приміщення.

Мікроклімат проти ГРВІ та грипу +38067-656-7101, +38063-498-3531

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *