Меню Закрити

НАШІ ОБ'ЄКТИ

За 13 років роботи в сфері вентиляції та кондиціонування ми успішно здали сотні об’єктів. Досвід і знання команди компанії “Вент Проект” дозволяють в найкоротші терміни задовольнити потреби наших клієнтів – від монтажу кліматичної системи в квартирі до підготовки і повного виконання “під ключ” проектів ОВ на промислових об’єктах.

Нам довіряють

Наші об'єкти
Вантажне СТО Volvo truck

Проектування систем ОВК вантажного СТО з шоурумом, шиномонтажем, мийкою та АБК. В якості основного теплоносія використовується тепловий насос повітря-вода Climaveneta. В якості альтернативи котел на відпрацьованій олії Kroll (рішення саме для СТО оскільки відпрацьована олія завжди в наявності). ПВУ — VTS Clima. Кондиціювання — канальні кондиціонери Daikin. Опалення — тепла підлога, та стельові панелі.

Наші об'єкти
Кальян-бар "ПарБар" вул.Шота Руставелі м.Київ

Демонтаж існуючої системи вентиляції (через не ефективну схему розташування повітроводів, та малу потужність вентиляторів). Монтаж вентиляторів Ruck. Заміна системи автоматики. Монтаж повітроводів. Фарбування та стилізація повітроводів та решіток під інтер'єр закладу.

Наші об'єкти
Мережа магазинів дитячого одягу "Original Marines"

Монтаж систем вентиляції та кондиціювання в ТРЦ м.Львів. Система чілер-фанкойл. Канальні фанкойли Daikin. Під'єднання до центральної системи диспетчеризації по протоколу m-bus.

Наші об'єкти
Виробничі потужності ТОВ "Українські печериці"

Монтаж систем вентиляції.Вентиляція грибного виробництва має свої особливості. Вирощування печериць вимагає точного регулювання клімату. В одному циклі вирощування потрібно регулювати температуру, вологість і насиченість повітря вуглекислим газом за досить жорсткими критеріями.

Встановлення обладнання - припливно-витяжні установки. Використовуються повітроводи з оцинкованої сталі та ПВХ.

Наші об'єкти
Виробництво насіння "Bayer" м.Миронівка

Монтаж системи вентиляції в виробничих цехах та в офісній частині.

Наші об'єкти
Хлібозавод "Кулиничі" м.Васильків

Монтаж світлових полос та зенітних ліхтарів REWA.

Наші об'єкти
ПрАТ "Миронівський хлібопродукт"

Монтаж кондиціонерів канального та настінного типу на теріторії Філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика». Монтаж кондиціонерів касетного та настінного типу на ПрАТ «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів» Сервісне обслуговування систем кондиціювання (близько 100 спліт-систем).

Наші об'єкти
"Nestle-Торчин" ПрАТ "Волиньхолдинг" м.Торчин

Монтаж зенітних ліхтарів і світлових полос виробництва REWA у логістичному комплексі с.Смолигів Волинська обл.

Наші об'єкти
Завод "KRONOSPAN" м.Червоноград Львівська обл.

Монтаж систем вентиляції та димовидалення. Зенітні ліхтарі та світлові полоси (до 40 м.п.) виробництва AVAK (Польща).

Наші об'єкти
Виробничі потужності ТОВ "BauMit"

Монтаж зенітних ліхтарів виробництва REWA (Польща).

Наші об'єкти
Торгівельний центр "Ocean Plaza"

Монтаж систем вентиляції. Монтаж дахових вентиляторів (ВРАН) до 1500кг. Всього 138 вентиляторів розташиваних на даху. Монтаж повітроводів 12000м2.

Наші об'єкти
ТЦ "Республіка" м.Київ

Монтаж систем вентиляції. Монтаж зенітних фонарів "Lamilux" (Germani)

Наші об'єкти
Банк "Credit Agricole"

Монтаж системи вентиляції та кондиціювання (VRV) в центральному офісі м.Київ.

Наші об'єкти
ПрАТ "Приватбанк"

Проект та монтаж систем вентиляції та кондиціювання декількох відділень в м.Києві. Сервісне обслуговування кондиціонерів у відділеннях та в центральному офісі м.Києва.

Наші об'єкти
ТОВ "Нова пошта"

Розробка проекту та монтаж вентиляції та кондиціювання в центральному офісі в м.Київ. Монтаж та обслуговування спліт-систем у відділеннях Києва.

Наші об'єкти
Мережа магазинів "Watsons"

Розробка проекту та монтаж систем вентиляції та кондиціювання по містах України (Київ, Обухів, Вінниця, Глухов). Сервісне обслуговування систем вентиляції та кондиціювання.

Наші об'єкти
ТОВ "Дельта Плюс"

Монтаж спліт-систем у центральному офісі. Проект та монтаж систем вентиляції та кондиціювання складського приміщення. Кондиціювання серверної.

Наші об'єкти
Мережа магазинів "Adidas"

Сервісне обслуговування кондиціонерів та вентиляції всієї мережі (вся Україна) на протязі декількох років. Реконструкція та монтаж вентиляції та кондиціювання багатьох магазині як в місті Київі так і по Україні.

Наші об'єкти
Мережа магазинів "Лоток"

Проект та монтаж систем вентиляції та кондиціювання нових відділень магазинів по Києву та Київській області.

Наші об'єкти
Мережа магазинів парфюмерії Л'етуаль"

Сервісне обслуговування кондиціонерів в мережі по Україні.

Наші об'єкти
Мережа магазинів парфюмерії "Брокард"

Сервісне обслуговування кондиціонерів та монтаж спліт-систем різного типу в мережі магазинів по всій Україні.

Наші об'єкти
Мережа ресторанів швидкого харчування "Сушия"

Проект та монтаж систем вентиляції та кондиціювання декількох ресторанів в м.Київ. Проект та монтаж вентиляції та кондиціювання центрального офісу. Сервісне обслуговування ресторанів. Ремонт спліт-систем.

Наші об'єкти
Мережа ресторанів "Фан-бар Банка"

Проект та монтаж систем вентиляції та кондиціювання декількох ресторанів у м.Київ. Кондиціонери Midea та Cooper&Hunter. Вентиляція - припливно-витяжні установки Вентс.

Наші об'єкти
Ресторан "ДеЛюкс" м.Київ.

Реконструкція ресторану "Динамо Люкс" біля стадіону "Динамо" м.Київ. Повністю нова система вентиляції ресторану на базі припливно-винтяжної установки "Веза" 20000м.кв. Канальні кондиціонери Mitsubishi. Настінні кондиціонери "York" стилізовані під інтер'єр ресторану чорного кольору.

Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію.

+38067-656-7101, +38063-498-3531