Меню Закрити

Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції в Києві

Монтаж вентиляції в Києві, обслуговування вентиляційних промислових да побутових систем будь-якої складності. Надаемо послуги для кафе, ресторанів, торгівельних центрів, спортивних закладів, складів, промислових та житлових споруд, ФОПів, тощо  – основний вид діяльності компанії «ВЕНТ ПРОЕКТ».

Правильний монтаж вентиляції можливий тільки при зверненні до спеціалістів. Суттево впливає на це – правильний підбір її типу виходячи з призначення приміщення, у якому система буде встановлюватися. Для звичайного житла (квартира, приватний будинок) може бути розроблена статична(природна), примусова або припливно-витяжна система вентиляції. Спеціалісти ВЕНТПРОЕКТ беруть до уваги усі деталі, враховуються різні фактори (провітрювання, електромережі, інтенсивність відведення повітря, герметичність приміщення, вологість та ін.), а також бюджет замовника. Щоб вартість монтажу повітропроводів вентиляції була вигідною для клієнта.

Для офісних приміщень пропонуємо загальнообмінні установки. Також, пропонуються рішення локальні (місцева вентиляція), припливно-витяжні з регулюванням температури, що подається, дозволяє підтримувати сприятливі умови протягом усього року. Для ресторанів та об’єктів громадського харчування зазвичай, встановлюються комплекси з системи кондиціонування та вентиляції, що створюють потрібну температуру для відвідувачів і робітників цих об’єктів.

ВЕНТПРОЕКТ реалізує найскладніші вентиляційні системи для серверних приміщень(також для майнінгу), складів, промислових приміщень, медичних установ, салонів краси, спортзалів, де професійність монтажу впливає на здоров’я, комфортні умови для співробітників, роботі обладнання, а також впливає на забезпечення санітарних, екологічних умов згідно законодавства.

Монтаж вентиляції

Залишай заявку на монтаж!

Монтаж вентиляції у Киеві

Профессійний монтаж систем промислової вентиляції в Києві

Монтаж систем вентиляції – це робота яка потребує відповідних спеціалістів, вони розроблюють систему що забезпечує циркуляцію повітря у вашму приміщенні(це може бути житловий будинок або будь яка споруда на кшталт павільйону, складу, магазину, спорт майданчика, виробничого приміщення тощо. Проект готуеться індивідуально під вас але згідно норм діючого законодавства. Доречно згоадати що, корректно спроектована і реаліована робота з розробки і монтажу вентиляції забезпечує:

  • Нормальний мікроклімат всередині – вивід з приміщення відпрацьованих газів, шкідливих домішок з подачею в середину очищеного свіжого повітря.
  • Підвищення продуктивності праці – від якості повітря залежить розумова і фізична активність.
  • Турботу про інтер’єр і обладнанні – оптимальні параметри повітря попереджають знос, погіршення стану обладнання та оздоблення.

Тільки професіонали зможуть ефективно виконати установку вентиляції, яка буде працювати безперебійно і максимально довго, створюючи ідеальні умови для життя, роботи техніки, зберігання продукції, перебування персоналу. Звернення в ВЕНТПРОЕКТ – гарантія якості роботи на закриття всіх ваших питань з вентиляції

 

 Скільки коштує монтаж вентиляції?

  Перед початком будь-яких робіт, завжди виконуєтся інженерний розрахунок, остаточну вартість неможливо розрахувати точно без “проекту”

Вартість залежить від багатьох факторів, а саме: довжини траси, матеріалів які використовуться, вартості обладнання яке буде встановлюватися, площини приміщення, (вартість розробки проєкту якщо у вас ще його немає) + додаткових витрат на витратні матеріали та доставку та багато іншого. Для того щоб прорахувати ціну саме для ваших потреб – необхідно подзвонити нам. Ми в свою чергу виїжджаємо на об’єкт, робимо першочергові заміри, складаємо “смету” а далі пропонуємо Вам декілька варіантів реалізації цього проекту! 

УВАГА! Виїзд спеціаліста та прорахунок вартості проекту – БЕЗКОШТОВНИЙ

Фахівці компанії «Вент Проект» здійснюють монтаж систем вентиляції , опаленя та кондиційонування в Києві та Київській області. Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію, замовити кондиціонер з установкою, розрахувати вартість монтажу системи кондиціонування для вашого приміщення.


  +38067-656-7101, +38063-498-3531

Монтаж вентиляції в Киеві

Потрібна консультація?

https://fastservice.kiev.ua/