Меню Закрити

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ МАГАЗИНУ

 

Магазин або торговий центр є місцем, яке відвідує велика кількість людей. При достатній вентиляції магазину не збільшується концентрація вуглекислого газу та інших шкідливих для організму речовин, нейтралізуються неприємні запахи. Якщо власник піклується про те, що його клієнтам було комфортно перебувати в в приміщенні магазину, то йому просто необхідна якісна система вентиляції.

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ МАГАЗИНУ В КИЕВІ

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ МАГАЗИНУ

В торгових приміщеннях зазвичай встановлюється припливна або припливно-витяжна система вентиляції. Розрахунок вентиляційних систем магазинів проводиться відповідно до СНіП 2.08.02.89 та таблицею розрахунку параметрів повітря для приміщень підприємств торгівлі. Крім того, параметри повітря в торгових приміщеннях повинні відповідати СНіП 2.04.05-91.

У магазинах з декількома торговельними залами, призначених для роздільного торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, систему вентиляції монтують окремо для кожного залу. У підсобних і складських приміщеннях, зазвичай, встановлюють природну вентиляцію з роздільними каналами. При цьому, якщо в простінках і перегородках можливо встановити вогнезатримуючі клапани, то природна і примусова вентиляція може бути об’єднана в одну систему.

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ МАГАЗИНУ

Системи припливно-витяжної вентиляції, які встановлюються в магазинах, розташованих в окремий будівлях, відрізняються від тих, які монтуються в торгових приміщеннях, що знаходяться на перших поверхах житлових чи інших будівель. В останньому випадку, вентиляція проектується і встановлюється окремо від тієї, яка вже встановлена в будівлі.

Кратність повітрообміну в приміщеннях магазинів розраховується виходячи з кількості обладнання, що виділяє тепло тана основі передбачуваного сонячного випромінювання з обов’язковою перевіркою на гранично допустиму концентрацію (ГДК) в повітрі вуглекислоти.

При цьому, за основу беруться такі дані ГДК:
• зміст вуглекислоти в заміській місцевості – 0.4 л / кубічний метр;
• зміст вуглекислоти в межах міста приблизно – 0.5 л / кубічний метр;
• кількість виділеної вуглекислоти, як для продавців, так і для покупців – 20 літрам за годину.

*волого-і тепловиділення від покупців відповідають легкій роботі, а волого-і тепловиділення від обслуговуючого персоналу магазинів – роботі середньої тяжкості.

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ДЛЯ ТОРГОВОГО ПРИМІЩЕННЯ, МАГАЗИНУ

При проектуванні системи припливно-витяжної вентиляції для торгового приміщення, для розрахунку обсягу припливного повітря, до уваги береться середній показник зимової температури повітря в даній місцевості (середня температура найхолоднішого місяця), а при визначенні видаляється з приміщення магазину повітря, враховується показник температури повітря влітку (середня температура самого жаркого місяця).

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ ДЛЯ ТОРГОВИХ ТОЧОК, ТЦ

При проектуванні систем вентиляції, особливі вимоги пред’являються до торгових точок, де основний реалізованої продукцією є синтетичні, хімічні, пахучі та горючі рідини. В цьому випадку, щогодинний обсяг повітря, що надходить в приміщення магазину, повинен бути не менше ніж 20 кубічних метрів на одну людину. При цьому потрібно враховувати, що рециркуляція повітря допустима лише в тих приміщеннях, де немає небезпечних або шкідливих для здоров’я людини запахів і випарів.

 

Ми створюємо грамотний персональний проект для кожного клієнта і під кожен об’єкт, враховуючи специфіку та розміщення магазину і пропонуємо обладнання відповідно до бюджету. Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію.

КОНТАКТИ:

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ МАГАЗИНУ +38067-656-7101, +38063-498-3531