Меню Закрити

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ОФІСУ

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ОФІСУ

Нездатність створити працівникам комфортні умови не просто викликає неприязнь до роботодавця, але і має серйозні фінансові наслідки. Нестача кисню в приміщенні викликає сонливість, млявість, запаморочення. Якщо температура вище або нижче норми продуктивність працівників помітно знижується. Для того що б підвищити результативність роботи керівник має подбати про те що б вентиляція офісу працювала ефективно.

Для того щоб ознайомитись що таке кондиційування, радимо подивитись тут. Також рекомендуємо прочитати дослідження BBC про комфортну температуру в офісі »

КЛІМАТИЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО ОФІСУ

В робочих приміщеннях, де постійно перебуває велика кількість людей, встановлюється припливно-витяжна вентиляція. Це виключить брак кисню. При установці системи вентиляції офісу Ви отримуєте комплексну обробку зовнішнього повітря – фільтрацію, при необхідності підігрів, охолодження, осушення, зволоження і точкову роздачу по вентильованим приміщенням. Як правило, система вентиляції офісу оснащена системою автоматики, що управляє роботою калорифера та вентилятора, а також інформує про ступінь забруднення фільтрів.

У санвузлах і в місцях для куріння ми рекомендуємо встановити витяжну вентиляцію, щоб уникнути проникнення неприємних запахів в робочі приміщення.

РОЗМІЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙІНОГО ОБЛАДНАННЯ

ПРОЕКТ ВЕНТИЛЯЦІЇ ОФІСУ КИЇВ

Все вентиляційне обладнання може бути розміщено в суміжних технічних приміщеннях, за підвісною стелею, в коробі по периметру приміщення. 

У разі недостатньої електричної потужності необхідно встановити рекуператор тепла. Всі системи вентиляції припускають повітроводи. Вони або прибираються за підвісну стелю, або розводка йде в коробах по периметру офісу. Повітря плавно подається і видаляється з кімнати через вентиляційні решітки, встановлені в стінах або на стелі.

 

КОНДИЦІЮВАННЯ В ОФІСАХ

Кондиціювання в офісах здійснюють за допомогою настінних кондиціонерів або за допомогою канальних кондиціонерів. якщо дозволяє застельовий простір. Так само можливо об’єднання системи вентиляції та кондиціонування офісу в одну систему, шляхом додавання секції охолодження і компресорно-конденсаторного блоку.

Ми також рекомендуємо установку рекуператора для економії на опаленні.

Піклуючись про здоров’я співробітників та сприятливу робочу атмосферу в офісі, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію.

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ОФІСУ  +38067-656-7101, +38063-498-3531