Меню Закрити

Монтаж кондиціонерів

Монтаж систем кондиціонування в Киеві У сучасному будинку або офісі складно уявити спекотні літні дні без кондиціонерів. Крім забезпечення комфортної температури та підвищення ефективності людей в приміщенні, сучасні системи кондиціонування повітря, можуть ефективно очищати повітря від шерсті тварин, пилу і диму, фільтрувати повітряний пилок дерев, трав і бур’янів, іонізувати повітря, вбивати бактерії та віруси.

Однією з умов тривалої і безвідмовної роботи кондиціонера є його правильний монтаж. Переносні кондиціонери – єдиний тип обладнання, яке користувач може встановити особисто дотримуючись інструкції. Установку інших типів кондиціонерів повинна виконувати кваліфікована бригада, монтажники в якій оснащені досвідом, навичками й необхідним інструментом, такими як вакуумний насос, манометри, балони з холодоагентом, професійний електроінструмент тощо.

Установка і монтаж кондиціонерів в Києві

Монтаж кондиціонерів в Києві.  Обслуговування домашніх і Промислові кліматичні систем, недорога установка кондиціонерів і іншого вентиляційного устаткування – основний вид діяльності нашої компанії «ВЕНТ ПРОЕКТ».

Високоякісний монтаж і установка внутрішніх і зовнішніх блоків кондиціонера будь-якого рівня складності в квартирі, кафе, ресторані, офісі, будь-якого рівня складності. Ми зможемо дати ділову пораду і допомогти визначиться з вибором, зробити знижку (ми офіційні представники постачальника), купити, доставити обладнання, замовити потрібне. Встановити кондиціонер можна дешевше ринкової ціни – зі знижкою по акції. Також, ми зробимо вам хорошу знижку на об’єми – у нас дійсно прийнятні ціни, сертифікування продукція і кваліфікований персонал. Наші співробітники (виїзна брігала майстрів і фахівців) проводять виїзне обслуговування кліматичне техніки, сервісний ремонт побутових і промислові кондиціонерів у замовника. Ми проведемо, чистку внутрішнього і зовнішнього блоку, магістраль (заправка фреоном)

Вентиляційне та кліматичне обладнання давно використовується в побуті і виробництві. Воно постійно працює і знаходиться поруч з нами, просто ми цього не помічаємо! До речі, це добре, адже коли техніка працює справно і підтримує потрібні температурні умови в приміщенні, людям які знаходяться всередині приміщення комфортно і ККД підвищується пропорційно. Також варто згадати що кліматичне обладнання використовується і для дотримання техніки безпеки. Важко уявити офіс, склад, магазин, квартиру без “кондера”. Кліматичне обладнання і спліт системи беруть участь непостредственно для підтримки потрібних температур в приміщень, використовуються для офісу, або вдома. Самостійна установка кондиціонера не рекомендується, для цього необоходім спеціальний інструмент а також навички. Іноді є необхідність мати допуск до висотних робіт (установка зовнішнього блоку)

Існують також мобільні кондиціонери. Щодо недорогий варіант, які здатний створити комфорт в приміщенні, підвищити працездатність співробітників в жарку пору року.

Придбати, встановити, дізнатися про акції та ціни на монтаж кондиціонера в Києві можете у нас. Компанія “ВЕНТ ПРОЕКТ” – це продаж, монтаж, установка, ремонт і обслуговування кондиціонерів і систем вентиляції та кондиціонування

Установка і монтаж кондиціонера в Киеві

Залишай заявку на монтаж!

Монтаж кондиціонерів в Киеві
Встановлення кондиціонеру
У данній статті, ми зібрали докупи все по пунктах для Вас. Можна сказати що це “покрокова інструкція” для звичайних людей. Вона стане для Вас незамінним помічником та пояснить усі єтапи роботи. Ви зможете застосувати нашу “покрокову інструкцію з установки кондиціонеру в якості  контролю за робототю майстрів, з метою, навчального матеріалу(для загальних відомостей) а також для  виконання монтажу кондиціонера самостійно; Інтструкція буде корисна  для тих, хто прийняв рішення купити кондиціонер і встановлювати його власними силами. Якщо Ви сумніваетеся, що не вистачить знань  – прочитайте інформацію для того, щоб розібратися і зрозуміти, чи все правильно виконують запрошені фахівці.  Ми даного самовчителя розробили покроковий інструктаж, який дозволить Вам уникнути труднощів.
 • 50% успіху при установці кондиціонера залежить від якості підготовки до неї. Процес, який включає в себе планування, закупку матеріалів, підготовку інструментів
 • Вибір місця розташування зовнішнього блоку.Цей етап установки вкрай важливий, і підійти до нього потрібно з ретельно складеним планом і заздалегідь продумати, де встановити зовнішній блок кондиціонера.
 • Для чого потрібен план? Він дозволяє зробити нобхіідні виміри довжини кабелів, , мідних труб та отворів у стінах. Якщо знадобиться штроблення стін, у Вас будуть вже готові креслення і позначене місце для цього. Даний етап є кінцевим при плануванні та купівлі матеріалів
 • Чи перевіряти кондиціонер перед встановленням? Це бажано робити, оскільки при наявності будь-якого дефекту все монтажні трудомісткі роботи виявляться виконаними марно. Така перевірка необхідна, якщо придбано не нове кліматичне обладнання а б\у. Могли виникнути різні пошкодження, здатні привести до некоректної роботи або навіть поломки.
 • При монтажу кондиціонера (спліт-системи) створюють зазвичай дві магістралі. Перша призначена для фреонового з’єднання внутрішнього блоку із зовнішнім, а друга – для підключення до електромережі. Міжблочні “траса” робиться з метою прокладки мідних трубок, електрокабеля між модулями кліматичного приладу і дренажного шланга. Друга траса проводиться від вузла електроживлення до внутрішнього блоку або зовнішньому, в залежності від марки пристрою. Кабелі та трубки, якщо їх не приховати, виглядають неестетично і псують весь інтер’єр приміщення, тому їх намагаються максимально заховати. Зробити це можливо двома способами: перший – монтаж вглиб стіни, другий – в спеціальний короб.
 • Свердління зовнішньої стіни будинку. Без цього не вийде поєднати зовнішній і внутрішній блоки кондиціонера.
 • Монтаж внутрішнього модуля кліматичного приладу не викличе  особливих труднощів, якщо врахувати всі важливі нюанси. Принцип монтажу усіх кондиціонерів приблизно однаковий. Внутрішній блок встановлюється на монтажну пластину, попередньо закріплену на стіні. У комплектації кріпильні елементи можуть бути відсутніми, тому, можливо, їх доведеться купити.
 • Зовнішній блок кондиціонера: які потрібні отвори, що використовувати в якості кріплень, як розташувати модуль і взагалі вдало підібрати місце?  Необхідно дотримуватися правил, слідкуя яким, Ви, успішно виконаете роботи, надійно закріпивши зовнішній блок і убезпечивши його від впливу погоди або різних аварійних ситуацій.
 • Після закінчення установки внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонера можна приступати до підключення живлення. Це виконується двома способами. Найпростіший – включення в розетку. Запам’ятайте: не всі моделі мають провід з вилкою, та й в зоні розташування внутрішнього модуля може не виявитися розетки. В такому випадку використовують другий спосіб підключення – проведення окремої електролінії від щита.
 • Мідні трубки, по яких переміщається холодоагент, повинні бути теплоізольовані. Це запобіжить скупчення конденсату і, як наслідок, перебіг його в приміщення. Ізоляція також сприяє збереженню ККД пристрою і економії на витратах електроенергії. Вибір утеплювача – завдання відповідальна. Краще віддати перевагу якості з більш високою ціною, ніж жертвувати продуктивністю свого кліматичного приладу.
 • Створити і з’єднати мідну магістраль, по якій переміщається холодоагент від зовнішнього блоку до внутрішнього і назад. Пастка для масла, навіщо вона потрібна і в яких випадках встановлюється. Розрізати і правильно зігнути трубки, а найголовніше – розвальцьовування, як виконується цей процес. Отримайте ідеальну систему трубок будь-якої довжини, читайте в даному матеріалі. Дотримуйтесь наших рекомендацій, і гарантовано створіть працюючу, надійну і безпечну систему з’єднання мідних трубок кондиціонера.
 • Заповнення контуру робочої системи кондиціонера – процес простий, але вимагає особливої уважності. Через помилки, допущені раніше, можливі певні труднощі: витік фреону, порушення роботи пристрою і т.д. Даний етап є останнім перед безпосереднім запуском кондиціонера, тому потрібно ретельно все перевірити і усунути неполадки до включення агрегату.
 • Заправка кліматичного агрегату не становить особливих труднощів. Щоб її виконати, слід запастися деякими інструментами. Крім того, обов’язково врахуйте інформацію, наведену в технічній документації до пристрою. Там детально описані всі вимоги та норми щодо конкретної моделі кондиціонера. При заправці кліматичного агрегату холодоагентом важливо дотримуватися правила, використовувати вид фреону, вказаний виробником і мати необхідний арсенал обладнання.
 • Відведення конденсату – важлива умова ефективної роботи будь-якого кондиціонера. Однак, існують різні нюанси (побажання замовника, особливості певних моделей, конструктивні відмінності споруд), які викликають труднощі при проектуванні і установці кліматичних агрегатів. Для того, щоб пристрій служило довго, слід дотримуватися порад виробника, а також покроково виконувати прописані в інструкції дії по монтажу. Нижче описані способи організації відведення конденсованої вологи і загальні правила установки.
 • Після установки блоків кондиціонера і їх з’єднання між собою, необхідно перевірити коректність роботи спліт-системи. По-перше, слід запустити пристрій і звірити заявлену продуктивність з фактичної (бажано зробити це у всіх режимах роботи). По-друге, ще раз потрібно впевнитися, що контур, по якому циркулює холодоагент, є герметичним. По-третє, потрібно уважно придивитися до дрібних деталей: не виробляє чи кондиціонер шум, а також не вібрує він і так далі.
 • Коли кондиціонер встановлений і запущений, функціонує без збоїв, залишається виконати завершальні роботи: заповнити отвір, в якому розташовується магістраль, закрити штроби з електропроводкою, ізолювати трасу, при необхідності заховати комунікації в спеціальний короб. Перед запуском обов’язково потрібно вологе прибирання, щоб виключити потрапляння цементного пилу в фільтр кондиціонера.

Скільки коштує монтаж кондиціонера?

Монтаж кондиціонерів в Киеві

При покупці кондиціонера завжди виникає питання: скільки коштує монтаж кондиціонера?

Вартість залежить від моделі кондиціонера, довжини траси, включає ціну стандартного монтажу і, якщо монтаж не є стандартним, додаткових робіт. У вартість монтажу кондиціонера входить ціна кріплення і витратних матеріалів. Тобто вам нічого докуповувати не треба, Ви отримуєте кондиціонер “під ключ”.

Фахівці компанії «Вент Проект» здійснють монтаж кондиціонерів в Києві та Київській області. Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію, замовити кондиціонер з установкою, розрахувати вартість монтажу системи кондиціонування для вашого приміщення.

  +38067-656-7101, +38063-498-3531

Монтаж кондиціонерів в Киеві

Потрібна консультація?

встановлення кондиціонерів