Меню Закрити

Блог

Як підвищити якість повітря в приміщенні на свята?

Як підвищити якість повітря в приміщенні на свята?

З приходом зими кожен з нас все більшу частину часу проводить в приміщенні, особливо в святкові дні. Якість повітря, яким ми дихаємо залежить від багатьох факторів – наскільки добре вентилюється будинок, скільки людей знаходиться в приміщенні, чи є домашні тварини, які меблі та декор встановлено і чи є у когось в домі проблеми з диханням.

Проте є досить прості та універсальні необхідні дії для поліпшення повітря в приміщенні. Потурбуйтесь про це вже зараз:

Очистіть вентиляційні отвори кондиціонера та лопасті вентиляторів.
Вентилятори, що запилились, а також вентиляційні отвори кондиціонерів, які неминуче стануть пильними, розносять пил в повітрі. Гнучкий пилосос, ватна паличка допоможуть в очищенні обладнання й скоротять кількість пилу в повітрі.

Замовте професійну чистку повітропроводів.
Найбільше скупчення пилу та алергенів у вашому домі може бути в місцях, які ви не бачите. Професійна очистка дозволяє технікам проникати глибоко в повітроводи за допомогою спеціальних вакуумів і розпорошити ніжні дезінфікуючі засоби, які зможуть допомогти утримувати повітроводи в чистоті протягом декількох місяців.

Додайте систему фільтрації повітря.
Професійна установка системи фільтрації повітря – це розумний крок. Ці системи прекрасно доповнюють наявний кондиціонер шляхом фільтрації мікроскопічних часток. Зберігаючи чисте повітря в приміщенні, вони також можуть зробити вашу систему кондиціонування більш ефективної і довговічною.

Перевірте і замініть фільтри вентиляційних систем.
Це щорічна міра особливо важлива в зимовий час. Коли люди і домашні тварини проводять більше часу в приміщенні, фільтри заповнюються швидше.

Забезпечте зволоження повітря.
Оптимальна вологість у приміщенні, де живе або працює людина – 45-55%. Але в холодний сезон, коли включено центральне опалення, такої вологості не буває практично ніде і ніколи.


Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію та вирішити питання правильного опалення, вентиляції та кондиціонування будь-якої будівлі
Як підвищити якість повітря в приміщенні на свята? +38067-656-7101+38063-498-3531

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *