Меню Закрити

Блог

Екологічні зобов’язання – головний тренд 2020

Екологічні зобов'язання - головний тренд 2020

Еко-тема, зокрема в архітектурі, дизайні, сьогодні не просто тренд. Окрім меблів й аксесуарів, які все більше будуть вироблятись з використанням матеріалів з вторсировини, планування автономних будівель і споруд, збудованих за принципами поваги до планети – це необхідність. Отже тенденція розумного споживання – те, з чим ми ввійшли в 2020.

Якщо Ви плануєте будівництво або ремонт в 2020, при плануванні слід врахувати:

Технології автоматизації

Технологія Розумний будинок дозволить Вам значно спростити процес управління всіма видами електрообладнання та інженерних систем у Вашій будівлі – квартирі, будинку, офісі, тощо, а також зробити його більш комфортним і зручним. Диспетчеризація надає Вам можливість повністю контролювати процес автоматизації за допомогою єдиної панелі управління, куди надходить вся інформація про стан систем. Автоматизовані системи стають все більш затребуваними для контролю температури, вентиляційних систем, освітленості, безпеки будинку і багатьох інших функцій. Така технологія допомагає робити споживання економним, знижує витрати та дозволяє розумно піклуватись про навколишнє середовище.

Акцент на світло, повітря і вільний простір

Забезпечити це дозволить відкрите планування, розумне зонування та відсутність зайвих речей, що створюється за допомогою вбудованих конструкцій і окремих приміщень для зберігання. Крім цього, відповідальне (розумне) споживання – один з пунктів, що визначає ООН в списку глобальних цілей.

Озеленення та природні матеріали

Дозволяють створити умови, в яких сучасна людина відчувала б себе максимально комфортно – прості форми, зелені зони, більше екологічних технологій та природні кольори.

Кожне приміщення в будівлі – це місце комфорту

Зручність приміщень, ергономічність, простір, натуральні матеріали, наявність комфортної атмосфери та автоматизація систем дозволять створити затишок. Оскільки, темп життя диктує необхідність турботи про здоров’я – фізичне та психічне.

Можливість відпочивати на свіжому повітрі

Використовуйте балкони, тераси, веранди, патіо, обладнавши простір сучасними системами обігріву.

Якщо ви шукаєте фахівців, які створять для Вас систему підтримки комфортної температури і якості повітря будь-якого приміщення, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію, монтажну схему та розрахунок вартості
Екологічні зобов'язання - головний тренд 2020 +38067-656-7101, +38063-498-3531

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *