Меню Закрити

Блог

Вірус, який заразив світову економіку. Прогноз ринку кондиціонерів

Вірус, який заразив світову економіку. Прогноз ринку кондиціонерів

Епідемія китайського коронавірусу стає “чорним лебедем” 2020 року. Аналітики американського інвестбанку JPMorgan відзначають, що для китайської, а також глобальної економіки поширення коронавірусу матиме більше значення, ніж атипова пневмонія в 2002-2003 роках (SARS).

Китай – це “світова фабрика”, зокрема, близько 90% кліматичного обладнання, яке продається в Україні, виробляють у Китаї на понад 400 заводів з виробництва кондиціонерів. І якщо Китай зачиняється та йде на карантин, то на ринку кліматичної техніки дефіцит товарів, як наслідок кризи, ми відчуємо вже весною та влітку цього року. І це стане основним фактором, який буде впливати на ціну обладнання.

Зазначимо, що в літній період нестача достатнього асортименту кондиціонерів в Україні спостерігалась завжди через те, що український ринок кондиціонерів не є пріоритетним за ємністю для виробників, порівняно з США, країнами Південно-східної Азії та Латинської Америки. Отже саме ці регіони і залишаться пріоритетними для поставок в кризовий та посткризовий періоди. А дефіцит кліматичного обладнання, яке надійде до України цього року, може призвести до фактичної відсутності необхідних моделей та, відповідно, подорожчання залишків на складах.

Наразі фактори, які впливають на ціноутворення на ринку кондиціонерів стабільні. Отже цього року як ніколи сані потрібно готувати влітку, а кондиціонери зимою. Ми допоможемо Вам підібрати та придбати необхідний кондиціонер для Вашого приміщення зараз, забезпечимо безкоштовне зберігання на необхідний період, а установити його можна буде після початку ремонту в будь-який зручний час.

Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидший спосіб дізнатися про весь асортимент, ціну, купити кондиціонер, або замовити монтаж.

Вірус, який заразив світову економіку. Прогноз ринку кондиціонерів +38067-656-7101, +38063-498-3531

При використанні статті посилання на сайт ventpro.com.ua є обов’язковим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *