Меню Закрити

Блог

Україна входить в топ-10 країн Європи за обсягами ринку побутових кондиціонерів

Україна входить в топ-10 країн Європи за обсягами ринку побутових кондиціонерів

За даними компанії Pro-Consulting – Україна входить в десятку країн-лідерів Європи за обсягами ринку побутових кондиціонерів, поряд з Італією, Іспанією та Грецією. В свою чергу, близько 80% всього українського ринку займають кондиціонери китайського виробництва.

«Ринок кліматичної техніки в Україні демонстрував нестабільну динаміку в останні кілька років через девальвацію гривні, підвищення цін на техніку і появи неплатоспроможного попиту. На даний момент експорт кондиціонерів з України залишається незначним. У минулому році відбулося скорочення цього сегмента на 90%. Подібна ситуація пояснюється тим, що експорт з України є реекспортом, оскільки вітчизняне виробництво кондиціонерів відсутнє. Експортні поставки кондиціонерів з України характеризуються сезонністю, їх динаміка формується під впливом точкових контрактів про постачання. Згідно зі статистичними даними, в 2016 році Україна експортувала 64,7% кондиціонерів в Молдову, 10,4% – в Бельгію, 7,8% – на Кіпр. Також, в минулому році повністю був відсутній експорт в Росію, який за станом на 2015 рік, займав близько 63%. Вочевидь, що більшість країн, в які здійснюється (ре)експорт кондиціонерів з України – це сусідні країни» – резюмували в компанії.

Попит на ринку кондиціонерів залежить від кліматичних умов в кожній країні. Саме тому ключовими споживачами даного товару є країни Північної Америки, Азії та Європи, що займають близько 70% світового ринку. Найбільший попит на кондиціонери відзначається наразі та прогнозується в майбутньому в Індії.

Якщо Ви запланували покупку і установку кондиціонера, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидший спосіб дізнатися про весь асортимент, ціну, купити кондиціонер, або замовити монтаж.

Україна входить в топ-10 країн Європи за обсягами ринку побутових кондиціонерів  +38067-656-7101, +38063-498-3531

Ваш комфорт — це робота компанії «Вент Проект»

Джерело golos.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *