Меню Закрити

Блог

LG представила кондиціонер з голосовим керуванням

LG представила кондиціонер з голосовим керуванням

LG Electronics представила новий кондиціонер під брендом Whisen, який може управлятися голосовими командами без необхідності дистанційного керування. Він не тільки розуміє користувачів, а з часом стає більш розумним завдяки так званому глибокому процесу навчання.

Власникам кондиціонера достатньо почати голосове керування командою «LG Whisen», як «Hey Siri» для продуктів Apple, після чого Ви можете контролювати потужність, регулювати температуру, напрям і силу вітру, та запускати інші функції, такі як осушення і очищення повітря.

В LG стверджують, що кондиціонер Whisen Dual Special зможе розуміти команди навіть в контексті. Наприклад, якщо користувач скаже: «LG Whisen, зараз холодно», то кондиціонер запитає, – «Я підвищу температуру?», а якщо користувач каже: «Підніміть температуру на градус Цельсія», машина відповідає: «Температура піднята до 26 градусів за Цельсієм».

Користувачі LG можуть дистанційно керувати кондиціонером за допомогою мобільних додатків для обміну повідомленнями, таких як KakaoTalk і Line.

LG представила кондиціонер з голосовим керуваннямНовий кондиціонер LG також має ще одну нову функцію, призначену для підтримки оптимального якості повітря шляхом автоматичного регулювання потужності вітру та очищення повітря, коли якість повітря погіршується.

Продукт знаменує собою значний стрибок у порівнянні з високоякісним кондиціонером, який був випущений у січні. Він представив фірмову систему штучного інтелекту LG DeepThinQ. Система використовувала камеру для вивчення оточення і звичок власників, щоб охолоджувати певні області житла.

Наразі кондиціонер доступний в одному кольорі «Вершковий сніг»  та коштує в США близько 2800 $. Його поява в інших країнах залежить від того, коли він навчиться розуміти інші, крім англійської, мови.

Якщо Ви запланували покупку і установку кондиціонера, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидший спосіб дізнатися про весь асортимент, ціну, купити кондиціонер, або замовити монтаж.

LG представила кондиціонер з голосовим керуванням  +38067-656-7101, +38063-498-3531

Ваш комфорт — це робота компанії «Вент Проект»

Джерело http://koreajoongangdaily.joins.com

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *