Меню Закрити

Блог

Прозорий дизайн кондиціонера Google може зробити віконні кондиціонери зручніше

Прозорий дизайн кондиціонера Google може зробити віконні кондиціонери зручніше

Google запатентував нову модель віконного кондиціонера з прозорим блоком, який не закриває вид з вікна і дозволяє сонячному світлу безперешкодно проникати всередину приміщення. Вбудований у вікно блок буде виконаний із прозорого ізоляційного скла, а «начинка» кондиціонера буде розташовуватися по боках. Компактний розмір блоку дозволить без проблем відкривати вікно для провітрювання, при цьому специфічна конструкція не дозволить теплому повітрю потрапляти в кімнату.

У новій патентній заявці детально описується безвентиляторний кондиціонер, якому навіть не обов’язково використовувати холодоагент, щоб охолодити приміщення.

Прозорий дизайн кондиціонера Google може зробити віконні кондиціонери зручніше

В патенті стверджується, що для більш потужного охолодження пристрій застосовуватиме «охолодження-Пельт’є»*.

Попередньо, такий кондиціонер дозволить скоротити споживання електроенергії на 40%, в порівнянні зі звичайним кондиціонером, завдяки вбудованому «розумному» термостату. Незвична конструкція зробить пристрій значно менше традиційних моделей віконних кондиціонерів. Ще один вагомий плюс даної моделі – практично повна безшумність.

Поки проводяться випробування першої версії даного продукту, точних даних про терміни презентації революційного кондиціонера від Google немає, так само як інформації про вартість.

Раніше схожу безвентиляторну модель кондиціонера представила компанія Dyson, проте блок в ньому залишався традиційно непрозорим.

Якщо Ви запланували покупку і установку кондиціонера, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидший спосіб дізнатися про весь асортимент, ціну, купити кондиціонер, або замовити монтаж.

Прозорий дизайн кондиціонера Google може зробити віконні кондиціонери зручніше  +38067-656-7101, +38063-498-3531

Ваш комфорт — це робота компанії «Вент Проект»

*Ефект Пельт’є полягає в тому, що різниця температур створюється шляхом проходження напруги між електродами з провідного матеріалу.

Джерело  www.dailymail.co.uk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *