Меню Закрити

Блог

Кондиціонери будуть майнити біткойни. Midea Group запатентувала нову можливість побутової техніки

Кондиціонери будуть майнити біткойни. Midea Group запатентувала нову можливість побутової техніки

Midea пропонує обладнати домашню техніку на зразок кондиціонерів, телевізорів та холодильників спеціальними майнінговимі чіпами, тобто вмонтувати в них відеокарти. Пристрої будуть віддалено підключатися до хмарного сервісу і направляти свою хеш-потужність на видобуток криптовалюти. Зокрема, технікою можна буде користуватися як зазвичай, а обробка інформації буде проходити у фоновому режимі. Навіть, якщо пристрій буде не активний, система буде працювати. Головне, щоб він був включений в розетку.

Midea хоче дозволити власнику техніки отримати додатковий прибуток і повернути частину грошей, витрачених на її покупку. Але система буде життєздатною тільки за умови того, що чіпи для манінга не коштуватимуть стільки ж, скільки відеокарти для майнінга, та будуть більш енергоефективні.

Запропонований метод включає в себе наступні етапи: контроль доступу до мережі домашнього господарства та вхід на обліковий запис біткойн через побутовий пристрій; керування контролером побутової техніки, майнінг а також зберігання біткойнів в гаманці, що відповідає біткойн рахунку.

Заявка на патент була опублікована в 2017, а представлена наприкінці 2016 року.

Цю концепцію досліджували протягом багатьох років такі компанії, як bitcoin startup 21 Inc., а Midea стала першою компанією в Китаї, яка наважилась на цю ідею.

Якщо Ви запланували покупку і установку кондиціонера, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидший спосіб дізнатися про весь асортимент, ціну, купити кондиціонер, або замовити монтаж.

Кондиціонери будуть майнити біткойни. Midea Group запатентувала нову можливість побутової техніки  +38067-656-7101, +38063-498-3531

Ваш комфорт — це робота компанії «Вент Проект»

Джерело www.coindesk.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *