Меню Закрити

Блог

Xiaomi має намір випустити найдоступніший на ринку розумний кондиціонер

Xiaomi має намір випустити найдоступніший на ринку розумний кондиціонер

Xiaomi продовжує активно розвивати бізнес, розширюючи продуктовий асортимент. У асортименті китайського виробника наразі є не тільки смартфони, планшети, ноутбуки та фітнес-браслети, а й очищувачі повітря та води, прибори обліку, а також електронне автомобільне зеркало.

Неочікуваною новинкою компанії в 2015 стала спліт-система i-Youth Smart Air Conditioner, в розробці якої взяли участь спеціалісти з Midea. Переваги даної спліт-системи настінного типу були високо оцінені споживачами, що показав високий попит на пристрій в азіатському секторі.

Тепер Xiaomi має намір вже без сторонньої допомоги знову заявити про себе на ринку побутових кондиціонерів. Проте, цього разу буде представлена повноцінна інверторна модель, яку, за запевненням інсайдерів, компанія-розробник анонсує в найближчі кілька місяців. Окрім того, за їхніми даними вартість нової моделі Xiaomi виявиться на $500 нижче, ніж у найближчого аналога зі схожим набором функцій та параметрів.

Поки технічні характеристики першого інверторного кондиціонера Xiaomi залишаються невідомими.

Якщо Ви запланували покупку і установку кондиціонера, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидший спосіб дізнатися про весь асортимент, ціну, купити кондиціонер, або замовити монтаж.

Xiaomi має намір випустити найдоступніший на ринку розумний кондиціонер  +38067-656-7101, +38063-498-3531

Ваш комфорт — це робота компанії «Вент Проект»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *