Меню Закрити

Блог

Аромамаркетинг. Ароматизація через припливну вентиляцію

Аромамаркетинг. Ароматизація через припливну вентиляцію

Величезний вплив запахів вчені пояснюють великою кількістю клітин нюху – їх 60 мільйонів, при тому що смакових клітин – 10 тисяч. Тому аромамаркетинг, давно завоював популярність у світі. Все більше компаній віддають належне ароматизації і її ролі в управлінні бажаннями і діями клієнтів.

На сьогоднішній день існує безліч видів ароматизації, і одним з найбільш популярних є ароматизація через припливну вентиляцію. Система професійної ароматизації вбудовується в повітропровід припливної вентиляції. Такі системи дозволяють поширити аромат на велику площу, що самостійній арома-установці не під силу.

Великі компанії перед тим, як масово почати використовувати аромамаркетинг, провели дослідження. І якими виявились результати?

  • Згідно з дослідженням маркетингового відділу Nike, 84% потенційних покупців готові купувати спортивне взуття в приміщеннях з приємним запахом, навіть якщо раніше вони не планували робити покупку.
  • На перший погляд, до чого техніка до аромату ванілі, квітів, цитрусів або шоколаду? Та Samsung не залишився осторонь і замовив власні дослідження. Результат вразив скептиків – покупці бажають купувати пилососи та ноутбуки саме в ароматизованих відділах.
  • Продавець кави Tchibo відразу ж приступив до впровадження аромамаркетингу. Він забезпечив аромат кави біля дверей своїх фірмових магазинів і не прогадав – кількість покупців збільшилася більше, ніж в два рази.
  • В свою чергу, власник Jacobs, який запозичив ідею у конкурента, зумів збільшити свої продажі в 2-2,5 рази!

Варто відзначити, що згідно з офіційними дослідженнями середнє зростання продажів після застосування ароматизаторів становить від 10 до 15%. В окремих випадках результат може виявитися ще більш вагомим – все залежить від специфіки бізнесу і підбору ароматів. А шановане в США агентство Capital Research Group провело своє дослідження і виявило, що напередодні новорічних свят, огорнувши відвідувачів магазинів і ресторанів ароматами хвої і мандаринів, можна спонукати їх на 20-30% частіше лізти в свій гаманець, щоб зробити покупку або замовити щось смачне.

Та не тільки в магазинах, ресторанах або кафе використовують аромамаркетинг. Далі ми розглянемо декілька вдалих пропозицій застосування від маркетологів.

Готелі. Тут вдалим буде використання ароматів для зонування приміщення.Кожна окрема зона насичується своїм особливим ароматом, і в комплексі дає гостю позитивне емоційне сприйняття.
За допомогою ароматів можна допомогти клієнту відчувати себе краще в складних, некомфортних приміщеннях:
Офіси та магазини на цокольних поверхах, підземних частинах будівлі. Паркінги торгових центрів.
Медичні заклади, зокрема стоматологічні кабінети. Похід навіть у найбільш сучасну та технічно досконалу клініку – це серйозний стрес, а за допомогою запаху можна нівелювати негативні емоції.
Банки та страхові компанії – аромати використовуються в залах очікування цих закладів.
Нічні клуби та дискотеки. Є аромати, що сприяють більшій розкутості.
В офісах та приміщеннях для переговорів для підтримання потрібного настрою.
В приміщеннях для проведення бізнес-заходів – виставок, семінарів, тренінгів тощо.
Крім того, кожному хоч раз доводилося стикатися з неприємними запахами вдома. Найчастіше ледь помітні, вони активно сприймаються нами на підсвідомому рівні, а дім має велике значення для кожного з нас. Ароматизація дозволить створити в ньому сприятливу, розслаблюючу атмосферу.

Виходячи із цілей та враховуючи сферу застосування, залишається з розумом підійти до аромамаркетингу в своєму бізнесі:

  • вгадати аромати-позитиви, що викличуть у людей приємні емоції;
  • допоможуть створити певну приємну атмосферу;
  • заохотити до замовлення тієї чи іншої страви, або купівлі товару;
  • мінімізувати якісь негативні емоції, пов’язані з вимушеним перебуванням людини в тому чи іншому місці;
  • використовувати аромат, що підбадьорюють або навпаки – дозволяють заспокоїтися і зосередитися.

Вибір обладнання залежить від площі приміщення, висоти стель, і від параметрів припливної вентиляції. Ми проектуємо та створюємо клімат. Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію.

Аромамаркетинг. Ароматизація через припливну вентиляцію +38067-656-7101, +38063-498-3531

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *