Меню Закрити

Блог

Якість повітря в місті: інноваційні системи vs шкідливі викиди

Якість повітря в місті: інноваційні системи vs шкідливі викиди

Компанія A1 Flue Systems анонсувала на кінець року запуск тестової версії системи моделювання повітропроводів і димоходів в міських будівлях, за допомогою якої можна впливати на поширення шкідливих викидів в місті.

A1 Flue Systems – британська компанія, що займається проектуванням повітропроводів і димоходів в міських будівлях.

Якість повітря – це один з визначальних факторів комфортного життя в місті. Найбільші мегаполіси ростуть, а на їх обслуговування потрібно все більше енергії. Проте, як забезпечити в будинках і офісах комфортний мікроклімат, не збільшуючи при цьому кількість шкідливих викидів від теплоджерел, без яких обійтися поки неможливо? Адже поки кількість котелень, ТЕЦ та інших джерел теплової енергії в містах буде тільки збільшуватися.

У компанії A1 Flue Systems припускають, що одним із засобів вирішення проблеми стане раціональне розміщення димових труб і випусків. Важливо розраховувати траєкторію розсіювання шкідливих газів так, щоб вони якомога швидше зникали і розсіювалися. Визначити оптимальну конфігурацію допоможе комп’ютерне моделювання, засноване на методах обчислювальної гідродинаміки.

Система моделювання, створена в A1 Flue Systems, дозволяє на етапі проектування врахувати різні фактори, наприклад, параметри, просторове розташування та конструктивні особливості будівлі з трубами, а також близькість сусідніх будівель і детально пропрацювати потенційну безпеку місця, де планується розміщення випуску шкідливих викидів. Модель розсіювання викидів створюється для шести видів погодних умов: від тихого сонячної погоди до найсильнішого, ураганного, вітру і негоди.

На думку директора компанії A1 Flue Systems Джона Хамнетта (John Hamnett), моделювання розсіювання шкідливих викидів скоро стане звичайним етапом проектування будівель, особливо висотних, хоча сьогодні ніхто в світі всерйоз не займається подібними розрахунками.


Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію по опаленню, вентиляції та кондиціонуванню повітря.

Якість повітря в місті: інноваційні системи vs шкідливі викиди +38067-656-7101, +38063-498-3531

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *