Меню Закрити

Блог

В приміщеннях з кондиціонером пари займаються сексом частіше – USA National Bureau of Economic Research

В приміщеннях з кондиціонером пари займаються сексом частіше - USA National Bureau of Economic Research

Несподівані властивості кліматичних систем виявили дослідники Національного бюро економічних досліджень National Bureau of Economic Research.

Глобальне підвищення температури повітря охолоджує відносини між людьми, внаслідок чого пари рідше займаються сексом, а це, в свою чергу, потягне за собою зниження народжуваності найближчим часом. Вивчивши демографічні показники США за 80 років і порівнявши їх з температурою повітря в той же час, вчені дійшли висновку, що при перевищенні 26°С показника середньої денної температури, народжуваність в наступні десять місяців істотно падає. Ще тривожніше, що пари, як правило, знижують сексуальну активність і не заводять дітей протягом року після спеки.

Таким чином, один спекотний день знижує народжуваність через дев’ять місяців на 0,4%, а це орієнтовно 1165 карапузів в день для США. Крім того, вчені побоюються, що розвиненим країнам доведеться пристосовуватися до того, що показники народжуваності не відновлюються після ослаблення спеки.

Щоб компенсувати вплив клімату на народжуваність, дослідники радять використовувати кондиціонери. Оскільки його прохолода значно збільшує шанси на тепле та успішне побачення. Отже, наука закликає більше займатися сексом.

Якщо Ви запланували покупку і установку кондиціонера, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидший спосіб дізнатися про весь асортимент, ціну на кондиціонер, або замовити монтаж.

В приміщеннях з кондиціонером пари займаються сексом частіше - USA National Bureau of Economic Research +38067-656-7101, +38063-498-3531

Ваш комфорт – це робота компанії «Вент Проект»

В зображенні до статті використана реклама кондиціонерів LG Electronics агенства Código, Porto Alegre, Brazil

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *