Меню Закрити

Блог

Домашні кондиціонери як витвір мистецтва, рік теплового насосу, енергозберігаючі технології та новинки вентиляційної сфери. В Києві відбулась виставка Aquatherm 2019

Домашні кондиціонери як витвір мистецтва, рік теплового насосу, енергозберігаючі технології та новинки вентиляційної сфери. В Києві відбулась виставка Aquatherm 2019

З 14 по 17 травня в Києві відбувалась виставка Aquatherm. Представники компанії Вент Проект відвідали виставку, опрацювали інформацію та підготували короткий огляд цьогорічної головної профільної події.

Рік теплового насосу на Aquatherm 2019

2019 на виставці Aquatherm Kyiv було оголошено Роком Теплового Насосу.

Домашні кондиціонери як витвір мистецтва, рік теплового насосу, енергозберігаючі технології та новинки вентиляційної сфери. В Києві відбулась виставка Aquatherm 2019Визнана в Європі та така, що набирає популярність в Україні, технологія теплового насоса перспективна з точки зору енергозбереження, зменшення кількості викидів в атмосферу та самоокуповування. В рамках ідеї впровадження теплових насосів та процесом їх впровадження в Україні Національна асоціація України по тепловим насосам провела Енергетичний форум “Тепловий насос – енергоефективна незалежність України”.

На стендах компаній була представлена велика кількість теплових насосів від українських та іноземних виробників. Отже, у наших спеціалістів була нагода оцінити всі нові пропозиції та порівняти з тим, що ми вже впроваджували.

Кліматичні панелі

Домашні кондиціонери як витвір мистецтва, рік теплового насосу, енергозберігаючі технології та новинки вентиляційної сфери. В Києві відбулась виставка Aquatherm 2019Ще одна енергоефективна система для опалення та охолодження приміщень, яка з кожним роком набирає обертів і в цьому році знову була представлена українськими та європейськими виробниками на виставці Aquatherm.

Перевагою кліматичних панелей є рівномірний розподіл температури повітря по висоті приміщення без перегріву стельової зони і недогріву зони біля підлоги. Крім того, вони знижують енерговитрати на опалення та кондиціювання.

Кліматичні панелі ми рекомендуємо використовувати в приміщеннях з високими стелями. При цьому досягається високий показник енергоефективності.

Провідні виробники кондиціонерів вдосконалюють свої моделі та щороку пропонують споживачам широкий асортимент обладнання, яке відрізняється основними принципами роботи, функціоналом, дизайном, ціною.

Cеред кондиціонерів ми виділили 3 основні новинки, що зацікавили наших спеціалістів, виходячи з попиту та відгуків клієнтів нашої компанії.

Кондиціонери LG. Окрім надійності, високого класу енергоефективності, зручного управління, додаткових функцій очищення повітря та миттєвого охолодження, компанія LG пропонує незвичайні дизайнерські кондиціонери. Особливою увагою серед замовників наразі користується преміальна лінійка кліматичної техніки LG – Artcool Galllery.


Midea. Корпорація Midea розробила нові спліт-системи серії BreezeleSS +. Особливість цієї серії технологія рівномірного розсіювання повітря. Крім того, BreezeleSS+ вважається першим спліт-кондиціонером з бічними отворами для випуску повітря для забезпечення оптимальної витрати повітря через теплообмінник та поліпшення дисперсії. Дизайнери Midea ретельно продумали дизайн-концепцію зовнішнього блока “Діамант”, де знаходиться високоякісний DC-інверторний компресор який працює на озонобезпечному фреоні R32.

Кондиціонери компанії Samsung

Samsung презентував новаторську круглу конструкцію кондиціонерів.  Samsung 3600 завдяки будові і відсутності жалюзі забезпечують рівномірне охолодження без втрати потоку повітря. Касетні кондиціонери Samsung 360можуть подавати повітря в горизонтальній площині, а за рахунок лаконічного дизайну ідеально впишуться в інтер’єр.

Побутові вентиляційні системи

Серед виробників рекуператорів український виробник Prana підтримує позиції лідера з якості, екологічності, економічності та дизайну обладнання.

Були представлені на виставці Aquatherm й віконні припливні системи. Їх переваги – це простий монтаж, невеликі розміри, стабільний приплив свіжого повітря в приміщення без необхідності відкривати вікна.

Дякуємо учасникам виставки, нашим постійним та новим партнерам за продуктивні зустрічі та спілкування на виставці – це надає перевагу спеціалістам компанії Вент Проект завжди бути в курсі професійних тенденцій проектно-монтажної сфери.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *