Меню Закрити

Блог

П’ять правил користування кондиціонером від доктора Комаровського

П'ять правил користування кондиціонером від доктора Комаровського

П'ять правил користування кондиціонером від доктора КомаровськогоВідомий український педіатр і телеведучий Євген Комаровський розповів про плюси і мінуси такого досягнення цивілізації, як кондиціонер, і поділився п’ятьма досить простими і легко здійснюваними правилами його використання.

Існує досить поширена помилка: мовляв, кондиціонери дуже шкідливі, викликають страшні хвороби і користуватися ними треба з особливою обережністю. Це – дорослим! Дітей же взагалі слід від кондиціонерів ховати, а хворих дітей – ховати якнайдалі … Переважна більшість нинішніх тат і мам, не кажучи вже про дідусів і бабусь, отримали доступ до задоволення від кондиціонованого повітря вже в дорослому стані – тобто, не мають досвіду спілкування-адаптації, що іде своїм корінням в дитинство ” – пише український педіатр і телеведучий Євген Комаровський.

П'ять правил користування кондиціонером від доктора Комаровського

Доктор Комаровський відзначає, що кондиціонер, як будь-яке досягнення цивілізації, має свої плюси і мінуси, про них треба знати, плюсами користуватися, мінуси обходити.

“Принципова особливість дитячого організму – здатність адаптуватися до зовнішніх умов, і чим дитина молодша, тим легше ця адаптація відбувається. Не дивно, що якщо для немовля кондиціоноване повітря – буденність, тоді дитячий організм легко до нього пристосовується. Це універсальний закон, а з закону випливає дещо філософське, але очевидне правило: не уникати, а пристосовуватися, але вміти користуватися.

Незнання закону не звільняє від відповідальності за здоров’я дитини! Сумний наслідок – дівчинка Маша з температурою тіла 38 ° С і забитим носом знаходиться в кімнаті, де температура повітря теж 38 ° С … А кондиціонер не включається, тому що, на думку бабусі, “буде ще гірше”!.

П'ять правил користування кондиціонером від доктора Комаровського

Правила користування кондиціонером досить прості і їх легко реалізувати. Цих правил дуже бажано дотримуватися здоровим і обов’язково дотримуватися хворим.

– Контролювати вологість повітря і при необхідності користуватися зволожувачем.

– Не забувати про те, що в кондиціонері є фільтри, які слід регулярно змінювати або мити.

– Перед кондиціонером, що працює, знаходиться зона активного руху повітря, розмір цієї зони (зазвичай два на три метри) індивідуальний, тобто залежить від конкретної моделі обладнання. Це треба враховувати та, принаймі, не розміщувати тут дитяче ліжко.

– Хоч іноді провітрюйте приміщення, зрозуміло з урахуванням погоди і екологічної обстановки за вікном”.

Якщо Ви запланували покупку і установку кондиціонера, телефонуйте нам. Це найпростіший і швидший спосіб дізнатися про весь асортимент, ціну, купити кондиціонер, або замовити монтаж.

П'ять правил користування кондиціонером від доктора Комаровського  +38067-656-7101, +38063-498-3531

Ваш комфорт — це робота компанії «Вент Проект»

П'ять правил користування кондиціонером від доктора Комаровського

Джерело РІА Новини України: http://rian.com.ua/view/20170701/1025449948.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *