Меню Закрити

Блог

Проект промислової вентиляції

Промислова вентиляціяКомплекс обладнання промислової системи вентиляції забезпечує обмін великого обсягу забрудненого, використаного зі свіжим зовнішнім повітрям в приміщеннях фабрики, заводу, виробничого підприємства. Промислова вентиляційна система вирішує завдання з видалення легкозаймистих парів, зварювального диму, пилу, плісняви, волокон азбесту, масляного туману, токсичних речовин, вологи й багатьох інших компонентів.

Проєктування систем промислової вентиляції

При проєктуванні системи промислової вентиляції враховуються місце розташування, площа будівлі та приміщень, висота стелі, максимальне навантаження, особливості виробництва, температура і вологість зовнішнього повітря, необхідність резервної або аварійної вентиляційної системи. А також норми: будівельні, санітарного та гігієнічного контролю, звукові — рівень шуму, екологічні, протипожежні та енергоощадні характеристики.

Належна промислова вентиляція:

  • забезпечує здоров’я та безпеку співробітників на робочому місці;
  • виконує контроль і подальше видалення забруднювачів;
  • запобігає можливості пожежі або вибуху;
  • підтримує відповідний температурний режим і мікроклімат з дотриманням норм екологічної та санітарної безпеки;
  • економить витрати на опалення та охолодження.

Обладнання

Обладнання, яке складає систему промислової вентиляції — вентилятори, опалювальні/охолоджувальні комплекси, повітроводи різного перетину, осушувачі/зволожувачі, фільтри та інші технічні елементи підбираються для проєкту індивідуально з урахуванням особливостей кожного об’єкта, завдань і вимог замовника. Деяке обладнання виготовляється безпосередньо під певний проєкт. Замовивши проєкт, обладнання та монтаж в однієї компанії – підрядника, який має своє виробництво, ви отримаєте найкоротші терміни реалізації й найвигідніші ціни на кожному етапі.

Промислове вентиляційне обладнання вирізняється високою потужністю і надійністю роботи. З нашої точки зору при виборі обладнання важливим фактором є енергоефективність. Можна легко розрахувати різницю окупності обладнання при однакових технічних характеристиках, проте з різною енергоефективністю.

Монтаж промислової вентиляції

Монтаж промислової системи вентиляції здійснюється в терміни, затверджені з замовником. Ми здійснюємо постійний контроль якості та координацію на кожному етапі. Монтаж проводиться з урахуванням необхідності доступу до системи для планового тестування й обслуговування.

Завершальним етапом є пусконалагоджувальні роботи, під час яких показники системи приводяться до вказаних в проєкті як в стандартному, так й екстреному режимі.

Після здачі в експлуатацію необхідно враховувати, що виключно кваліфікований персонал повинен вносити зміни в вентиляційну систему щоб вона продовжувала працювати ефективно. Несанкціоновані зміни системи повітропроводів будуть втягувати повітря в систему з нового місця, що призведе до зменшення потоку повітря з інших місць. Це вплине на повітряний потік, що призведе до швидкого засмічення всієї системи вентиляції або її компонентів і перешкодить системі належним чином видалити забруднювачі.

Від грамотного проєкту та сумлінного монтажу промислової вентиляційної системи залежить продуктивність і безпека підприємства.

Ми робимо свою роботу якісно на всіх етапах. Телефонуйте нам. Це найпростіший і швидкий спосіб отримати необхідну консультацію та замовити проєкт вентиляції

067 656 71 01, 063 498 35 31