Меню Закрити

Блог

Промислові вентиляційні системи

Промислові вентиляційні системиВизначаючи, чи потрібні вентиляційні канали в будівлі, перевірте їх стан. Якщо канали брудні або містять сміття, імовірно, що одна або кілька з перерахованих вище умов є причиною. Наприклад, на них може накопичуватися надмірна кількість пилу та сміття. Іншими факторами можуть бути частинки, що виділяються реєстрами поставок. Однак ефективність вентиляції будівлі може бути під загрозою, якщо є основні проблеми з системою трубопроводів. Якщо джерелом проблеми є протікання або корозія пленуму, його слід відремонтувати або модернізувати перед очищенням та заміною.

Вентиляційні канали

Вентиляційні канали за бажанням також можна зробити з металу. У деяких випадках для захисту повітропроводу від корозії може використовуватися спеціальне  покриття. Іншим типом матеріалу є армований волокном полімер, який відрізняється високою міцністю. Матеріал, який використовується для зовнішнього облицювання канальної будівлі, повинен бути вогнестійким, оскільки він буде піддаватися впливу вогню і диму. Повна система фільтрації повинна включати тип необхідного фільтра.

Повна система вентиляційних каналів повинна включати належну ізоляцію. Зовнішню оболонку повітропроводу необхідно герметизувати. Він також повинен мати відповідний протипожежний і димозахисний захист. У разі пожежі димові заслінки повинні мати датчики диму. Ці зонди встановлюються всередині каналу для виявлення диму. Коли привод відчуває дим, він закриває димову заслінку. Отримана система вентиляції буде ефективною та гігієнічною.

Конструкція повітропроводів

вентиляційні каналиКонструкція повітропроводів повинна включати необхідний потік повітря для будівлі. Обсяг повітряного потоку, необхідний для даного робочого простору, є критичним. Концентрація забруднюючих речовин у повітрі повинна бути прийнятною, але ретельний дизайн може допомогти досягти необхідної концентрації повітря при використанні найменшої кількості електроенергії. Інші важливі фактори при проектуванні воздуховодов включають початкові капітальні витрати, надійність і довговічність обладнання для обробки повітря та інші фактори. Вартість монтажу та обслуговування системи вентиляційних каналів повинна бути включена в загальний бюджет.

Димова заслінка

Використовуючи димову заслінку, слід закривати двигун, який керує заслінкою. Сама заслінка закривається приводом, являє собою двигун, який приводиться в рух датчиком, який виявляє дим в повітрі. Димова заслінка закривається, коли сповіщувач виявляє дим. Цю систему можна використовувати в будинках, офісах та інших будівлях, де використовується система підживлення повітрям.

Димова заслінка – це пристрій, який виявляє дим у повітрі. Це механічний пристрій з невеликим двигуном, який переміщує зонд уздовж каналу. Він також може виявити наявність диму в каналах будівлі. Цей механізм є важливою частиною системи вентиляції. Заслонка є важливою частиною вентиляційної системи і може забезпечити додаткове джерело повітря для будівлі.

Теплоізоляція

теплоизоляция трубТеплоізоляція необхідна для систем вентиляції. Вибір правильної системи повітропроводів може допомогти обмежити непотрібні втрати тепла через повітропроводи. На вибір утеплювального рішення впливатиме температура і вологість повітря в навколишньому приміщенні. Температура повітря вплине на кількість тепловтрат через систему повітропроводів. Підтримка заданої температури зведе до мінімуму втрати енергії. Крім того, усунути задимлення допоможе система фільтрації.

Ціни на вентиляційній системи

На вартість вентиляційних каналів сприяють різні фактори. Деякі з цих факторів включають розмір, форму та матеріал каналів. Якщо канали занадто великі, вони можуть пошкодити будівлю. Вони також повинні бути досить гнучкими, щоб рухатися разом з повітряним потоком. Повітроводи повинні легко встановлюватися. Це зменшить витрати на побудову системи. Це також допоможе запобігти накопиченню цвілі в повітроводах.

вентиляционные системыЯк правило, вентиляційні канали розташовуються в стінах, стелі та підлозі. Повітроводи будуть з’єднані з топкою через трубу, яка ізольована і герметична. Повітря буде вільно протікати по всій трубі. Канал буде встановлений в приміщенні, де необхідне повітря. Вентиляційні отвори допоможуть зберегти в кімнаті прохолоду і підтримувати температуру на комфортному рівні. Тому важливо використовувати якісну систему повітропроводів.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ, МОЖНА У НАС!