Меню Закрити

Блог

Як замовити вентиляцію?

Як замовити вентиляцію?

Напевно якщо ви читаєте цю статтю, то вам довелося зіштовхнутися з питанням щодо Вентиляції. “Як замовити вентиляцію?”, рано чи пізно він встає на “порядку денному”. Отже, не триматимемо інтригу. Розповідаємо!

З чого почати?

Швидше за все, Ви зробите дзвінок за першим рекламним оголошенням, і без пояснення всіх тонкощів та деталей почуєте від менеджера “космічні суми” на встановлення розробки системи для Вас. Далі зазвичай слідує ще кілька дзвінків, знайомства з різними менеджерами або продажниками які нададуть вам дуже абстрактне уявлення про формування цін на вентиляцію та кондиціювання. Загалом і загалом, розкид цін над ринком дуже великий.

Чому великий розкид цін на ринку?

Як правило, це сукупність наступних факторів:

  1. ВАРТІСТЬ головного устаткування систем вентиляції. Вентиляційне обладнання різних виробників відрізняється за вартістю досить сильним.
  2. ВАРТІСТЬ монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Розкид вартості монтажних робіт у цьому випадку не сильно відрізняється від
  3. ТЕХНІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ. Завдання вентиляції та кондиціювання можна вирішити різними шляхами та рішеннями. Очевидно, що ціна кожного рішення для кожного окремого проекту відрізнятиметься. Тому тут складно сказати щось конкретне.

Деякі, особливо заповзятливі продавці на ринку, спеціально занижують параметри для більшої економії на елементах вентиляції та обладнання з метою більшого заробітку. Як результат, кошторис виглядає досить непогано та економно, що відразу впадає у вічі замовнику. Після запуску такої системи, виявляється що вона не функціонує належним чином або просто у неї не вистачає потужності для виконання призначених нею функцій.

Давайте візьмемо “кейс” для прикладу створення системи вентиляції та/або кондиціювання. Іншими словами, давайте дізнаємося, як і з чого складається весь проект. Вам необхідно встановити вентиляцію або кондиціювання приміщення (наприклад, непродовольчий магазин, назвемо загальним терміном – “проект”).

Розділимо створення Проекту за кількома етапами:

  • Технічне завдання або ТЗ – для того, щоб щось створити, необхідно чітко знати, що як створюємо і навіщо створюємо, чи не так?
  • Проектні роботи – без даних робіт створити щось якісне, на знижку не можна. Перед створенням будь-якого технологічного обладнання чи продукту завжди виконуються розрахунки та створюється проект. Вентиляція та системи кондиціонування приміщень не виняток.
  • Обговорення та узгодження проекту. Тут без участі замовника ніяк. Фахівець даної галузі проектує та розробляє все під ваші необхідні та потреби.
Монтаж систем вентиляции и кондиционирования

Замовити встановлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *